אספקת כלל חומרי האריזה בחינם

אספקת כלל חומרי האריזה בחינם: ישנן חברות הובלה אשר מספקות את כלל ציוד וחומרי האריזה בחינם וישנן לעומת זאת חברות הובלה Tel : 052-500-55-73 חברת אקספרס הובלות אשר מספקות את כלל חומרי האריזה תמורת תשלום נאות מצד הלקוח\ה.

הובלות דירה בראשון לציון

יתר על כך, ישנן חברות אשר מספקות בחינם את ניילון הפצפצים המיוחד אשר מותאם במיוחד לשם העטיפה של פריטים שבירים ועדינים במיוחד.

http://hovalot-express.co.il/ Tel : 052-500-55-73 חברת אקספרס הובלות

דניאל בן 30 מאזור הצפון רצה לעבור לאזור המרכז ולפיכך היה זקוק לחומרי האריזה בכדי לארוז היטב את כלל התכולה אשר ברשותו תוך כדי שימוש בחומרים הנאותים ביותר.

דניאל היה זקוק לניילון פצפץ, לנייר דבק חזק ביותר לשם סגירת הארגז, לטושים בולטים מאוד לסימון הארגזים וגם היה זקוק לארגזים עצמם בגדלים שונים ואכן אנו התחייבנו לספק עבורו את כלל חומרי האריזה הנדרשים בחינם.

דניאל העדיף לארוז בכוחות עצמו כיוון שיש לו את הזמן הפנוי בכדי לבצע בכוחות עצמו את מלאכת האריזה.

דניאל רשם לנו- "אני ממש מרוצה מכם.

גם הנציג המקצועי שלכם הגיע אליי עד הבית בטבריה ובחן לעומק את כלל תנאי ההובלה וגם רצה לבדוק האם יש צורך באספקת שירותים נוספים כגון, שירות פירוק והרכבה מחדש של רהיטים ושל ציוד משוכלל מכל סוג ובכל סדר גודל או שירות הובלה באמצעות השימוש במנוף והוא גם הסביר לי ששירות זה מסופק אך ורק אם יש לי רהיטים וציוד גדול וכבד במידה ניכרת אשר פשוט לא יכול לעבור דרך פתח הכניסה הראשי ולכן יש צורך להעביר פריטים אלו דרך פתח החלון או המרפסת.

במקרה שלי לא היה צורך כיוון שהיה מדובר בבית פרטי בטבריה ובקומה ראשונה בפתח תקווה.

כמו כן, הנציג גם בחן לעומק האם יש צורך באספקת שירותי פריקה של כלל הרכוש והציוד שלי במקום היעד- באזור פתח תקווה.

וגם הציע, במידה ואני עסוק מדי בעבודה וכהנה, שירותי ניקיון וסידור הדירה החדשה שלי בפתח תקווה וכל זאת תמורת מחיר מיוחד ומוזל.

הובלות דירה בחיפה

בכל מקרה העובדה כי הפגישה עם הנציג הייתה פגישה חינמית הייתה ממש משב רוח מרענן וגם העובדה כי הנציג סיפק את כלל חומרי האריזה כולל ארגזים בגדלים שונים בחינם הייתה ממש הפתעה לטובה.

כמו כן, אני גם רציתי להודות לכם מקרב לב על כך שיכולתי בכל עת ליצור קשר עם נציגים טלפוניים של החברה שלכם והם סיפקו לי תשובות לשאלות רבות אשר היו לי וגם סיפקו לי ייעוץ מלא בנוגע לדרך האריזה הבטוחה והיעילה ביותר כיוון שהחלטתי יחד עם אשתי לארוז בכוחות עצמי.

המון תודה שוב פעם ומקווה כי אוכל להיעזר בשירותים שלכם גם בעתיד במידת הצורך http://www.0545238361.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *